Aktivnosti v januarju 2020

 

Datum: sobota, 18. 1. 2020.
Kaj: TRADICIONALNI NOČNI POHOD K SV. ANI (920 m).
Odhod: ob 17.30 izpred veterinarske postaje v Ribnici (pri Riku).
Zahtevnost: lahka pot, zimski pohod, težavnost odvisna od trenutnih razmer.
Trajanje hoje: 3 ure.
Prijave: niso potrebne.
Potrebna oprema: vremenu in razmeram primerna osebna planinska oprema (topla oblačila, kapa, rokavice, dobra planinska obutev ...), naglavna svetilka, pohodne palice, male derezice, osebni dokument, zdravstvena izkaznica, dobra volja in varen korak.
Vodja pohoda: Roman Petelin, vodnik PZS, informacije: 041 325 664.
V naši Planinski koči pri Sv. Ani vas bo čakal topel čaj in prijetno vzdušje.

Datum: petek, 31. 1. 2020, ob 18. uri.
Kaj: OBČNI ZBOR članov PD Ribnica.
Kje: v Gostilni Andoljšek, Hrovača.

Za vsak pohod in izlet bodo izobešeni plakati z vsemi potrebnimi podatki (prijave, ura odhoda, potrebna oprema itd.). Vabilo bo objavljeno tudi na spletni strani PD Ribnica (www.planinskodrustvo-ribnica.si).

Lepo povabljeni!

Srečno in varen korak,
PD Ribnica